SIKÇA SORULAN SORULAR & TELİF HAKLARI

#

 • Sitemiz yerel, bölgesel ve ulusal yayın yapan radyoların internet yayınlarını bir çatı altında birleştirerek dinleyicilere daha kolay erişim imkanı verebilmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sürekli güncellenerek ziyaretçilerimize en fazla sayıda ve içerikte radyo dinleme imkanı vermeye çalışıyoruz.

  Sitemizdeki radyo yayınları, ilgili radyoların kendi internet sitelerinde veya anlaşmalı oldukları radyo hosting sitelerinde belirtilen stream ip adresi vasıtasıyla sağlanmaktadır, önemle belirtiriz ki sitemizde dinlenebilen radyoların yayınlarından radyolar.org sitesi ve işletmecisi sorumlu değildir. Yayın akışları ve içerikleriyle ilgili tüm öneri, şikayet ve diğer mesajlarınız için ilgili radyoların site, eposta, telefon ve kısa mesaj servislerini kullanmanız gerekmektedir.

  Sitemize istek parça taleplerinizi göndermeyiniz.Malesef bu konuda yapabileceğimiz bir şey yoktur.

  Sitemizde, T.C. Kanunlarına ve ilgili yönetmeliklere aykırı bir durum görmeniz halinde lütfen iletişim adresimizden bizimle irtibata geçiniz. Sitemizde listelenen herhangi bir radyo kanalında T.C. Kanunlarına aykırı bir yayın yapılması durumunda ilgili radyo kanalı sitemizden derhal silinecektir.

  Sitemizde listenenen radyoların eklenmesinde ve güncellenmesinde bizlere yardımcı olan bütün radyo yetkililerine teşekkürlerimizi sunarız. Sitemize eklenmiş olan radyolar, listemizden kaldırılmak isterlerse radyo sahip, yetkilisi vasıtasıyla bizlere ulaşabilirler. İletişim kurularak gerekli işlemler en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Sitemiz T.C. Kanunlarına ve ilgili yönetmeliklere uygun yayın yapmak konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

  Radyolar.ORG

#
Kullanıcı adınız Şifre # #
Karma Arabesk Türkçe Slow Yabancı Slow Türkçe Pop Yabancı Müzik Halk Müziği Sanat Müziği# Tematik Tasavvuf

 

REKLAM
ANASAYFA | SIK SORULAN SORULAR | YARDIM | REKLAM | İLETİŞİM